Panel používateľa

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA AKCIA SKLADOM

Špeciálne krmivo pre mačky všetkých plemien s nadváhou

Varianty produktov

  • 5,88 € s DPH

  • 17,16 € s DPH

5,88 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: BonaCibo

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised je formulované pre kastrované alebo mačky s nadváhou. Obsahuje starostlivo vyváženú hladinu bielkovín a tukov, tak aby sa dosiahla kontrola hmotnosti zdravým spôsobom, zatiaľ čo stále poskytuje všetky základné živiny v lahodnom krmive.

Podporuje zdravie močových ciest

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised obsahuje vyváženú a optimálnu úroveň základných minerálov, a tak znižuje riziko poruchy močových ciest.

Imúnna starostlivosť

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised obsahuje prírodné prebiotické vlákna, ktoré podporujú rast prospešných baktérií a znižujú patogénne kmene, čím podporujú imunitu a optimalizáciu trávenia.

Starostlivosť o srsť

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised obsahuje obohatenú zmes vitamínov, aminokyselin a správnu rovnováhu omega-6, omega-3 pomer mastných kyselín na podporu zdravej kože a lesklú srsť.

Vylučovanie srsti

Vyvážený obsah vlákniny pomáha pri prechode gule zo srsti, čo spôsobuje zhoršenie tráviaceho systému, ľahším rozpúšťaním.

Kontrola hmotnosti

BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised obsahuje optimálny pomer bielkovín a tukov, ktoré pomáhajú mačkám stratiť nadbytok tuku a hmotnosti riadeným spôsobom, pri zachovaní štíhlej svalovej hmoty.

Starostlivosť o trávenie

Použitie vysoko stráviteľných prísad a jemné varenie, BonaCibo Adult Cat Light & Sterilised zabezpečuje maximálnu stráviteľnosť.

Vyvážená úroveň vitamínov a minerálov

Vitamíny a minerály sú na optimálnej úrovni a sú zahrnuté do podpory metabolizmu a zabezpečujú trvalú energiu. K základným stopovým minerálom patria aj formy, ktoré sú ľahko absorbované a využívané telom.

Starostlivosť o srdce a zrak

Esenciálny taurín sa pridáva vo veľkom množstve, ktorý zabezpečí správne fungovanie nervového systému, očí a podporí silné srdce.

ZLOŽENIE

Dehydrovaný kurací proteín, baldo ryža, kukuričný škrob, kurací olej, ančovičky, mrkva, pivovarské sušené kvasnice, hydrolyzovaná kuracia pečeň, ančovičkový olej, nukleotidové kvasinkové proteíny, minerály, prebiotické mannan oligosacharidy, morské riasy, extrakt juky, brusnicový prášok, psyllium

ANALYTICKÉ ZLOŽKY

Obsah bielkovín 30%
Obsah tuku 12%
Popol 7%
Vláknina 3,0%
Omega-6 3,6%
Omega 3 0,65%

DOPLNKOVÉ LÁTKY

Vitamín A (E672) 25 000 IU/kg
Vitamín D3 (E671) 1 500 IU/kg
Vitamín E (3a700) 150 mg/kg
Vitamín C 25 mg/kg
Niacín (3a314) 50 mg/kg
Taurín 1 800 mg/kg
Meď (ako síran) (E4) 18 mg/kg
Zinok (ako síran) (E6) 95 mg/kg
Zinok (ako chelát) (E6) 20 mg/kg
Mangán (ako síran) (E5) 30 mg/kg
Selén (ako selenit) (E8) 0,3 mg/kg
L-karnitín 200mg/kg

 

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info