Panel používateľa

Whiskas Adult hydinový výber v želé 4 x 100 g

Whiskas Adult hydinový výber v želé 4 x 100 g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Kapsička obsahuje mnoho prospešných ingrediencií, pre dlhý a spokojný život vašej mačičky. Vyvážený pomer minerálnych látok prispievajú ku zdraviu močových ciest mačky. Obsah zinku zase na podporu zdravej kože a srsti. Receptúra je taká výnimočná, ktorej žiadna mačka neodolá.

2 € s DPH

Hmotnosť

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Dodávateľ / Výrobca: Whiskas

Whiskas Adult hydinový výber v želé 4 x 100 g

Kapsička obsahuje mnoho prospešných ingrediencií, pre dlhý a spokojný život vašej mačičky. Vyvážený pomer minerálnych látok prispievajú ku zdraviu močových ciest mačky. Obah zinku zase na podporu zdravej kože a srsti. Receptúra je taká výnimočná, ktorej žiadna mačka neodolá.

Zloženie:

S kuracím mäsom: Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% kuracieho mäsa), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.
S kačacím mäsom: Mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% kačacieho mäsa), obilniny, minerálne látky, rôzne cukry.
S hydinovým mäsom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% hydinového mäsa), obilniny, minerály, rôzne cukry.
S morčacím mäsom: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (vrátane 4% morčacieho mäsa), obilniny, minerály, rôzne cukry.
Analytické zložky: Proteín 8%, Obsah tuku 4,7%, Obsah anorganických látok 1,7%, Hrubá vláknina 0,3%, Vlhkosť 84%.

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info