Panel používateľa

AQUAEL VERSAMAX FZN-3 filter vonkajší 400-1200 L/h, 9,8W

AQUAEL VERSAMAX FZN-3 filter vonkajší 400-1200 L/h, 9,8W

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

VERSAMAX sú osvedčené filtre s prepadom. Sú oveľa efektívnejšie ako vnútorné filtre a nezaberajú miesto v akváriu. Majú odnímateľné, ľahko čistiteľné nádoby a širokú škálu regulácie výkonu. Sú ideálne pre malé aj väčšie akváriá.

39 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Dodávateľ / Výrobca: Aquael

Aquael Versamax FZN-3

VERSAMAX sú osvedčené filtre s prepadom. Sú oveľa efektívnejšie ako vnútorné filtre a nezaberajú miesto v akváriu. Majú odnímateľné, ľahko čistiteľné nádoby a širokú škálu regulácie výkonu. Sú ideálne pre malé aj väčšie akváriá.

Vonkajší filter VERSAMAX je určený na čistenie a prevzdušňovanie vody v akváriách a morských nanakváriách. Vďaka svojej vysokej účinnosti poskytuje intenzívnu filtráciu vody v akváriu a zaberá veľmi málo miesta. Je veľmi tichý a ľahko použiteľný.

Filtre VERSAMAX sú určené pre nádrže s objemom 50 až 300 litrov.

Každý filter pozostáva z krytu filtra, prepadovej jednotky a nádoby na filtračné médium so špongiovou vložkou. Filter VERSAMAX je úplne tesný, pretože celá nádoba filtra je vyrobená z jednej časti.

Popis funkcie

Zaveste filter na stenu akvária tak, že sacia trubica bude vo vnútri akvária a telo čerpadla bude vonku. Na spustenie naplňte filtračnú nádobu vodou a potom zasuňte zástrčku spojovacieho kábla do sieťovej zásuvky. Správne nainštalovaný filter vysaje vzduch zo sacieho systému krátko po zapnutí a začne čerpať vodu z akvária. Výkon čerpadla je možné nastavovať pomocou gombíka na vrchu prepadovej jednotky v širokom rozsahu.

Voda je čerpaná čerpadlom zo spodných častí akvária, preteká filtračnými vložkami a potom je nalievaná späť do akvária. Filtračné koše umožňujú ľahkú výmenu filtračných vložiek.

Výkon filtra je možné nastaviť gombíkom v hornej časti prepadovej jednotky. Uhol filtra môžete nastaviť otočením gombíka.

Filtračné médium:

Sada filtračných vložiek VERSAMAX obsahuje štandardne špongiovú vložku. Náplne na špongiu sú vyrobené zo špeciálnej špongie bez fenolov, na ktorej obzvlášť ľahko rastú bakteriálne kultúry zodpovedné za odstraňovanie organických znečisťujúcich látok z akvária. To zaručuje okrem účinnej mechanickej filtrácie aj vynikajúcu biologickú filtráciu.

Filtračné vložky je možné voľne vymeniť za iné filtračné médiá na biologické alebo chemické ošetrenie alebo kombinovať napríklad s biologickými filtračnými vložkami s mechanickou filtračnou špongiou. Malo by sa pamätať na to, že jednotlivé médiá by mali byť v oboch častiach filtračných košov usporiadané v rovnakých vrstvách. Vyrába: Aquael

FZN-1

FZN-2

FZN-3

FZN-MINI

Objem akvária [L] 20 - 100 40 - 200 80 - 300 10 - 40

Príkon [W] 7.2 7.2 9.8 4.3

Účinnosť [L / H] 500 800 1200 230

Rozmery [cm] (šírka x hĺbka x výška) 16x13x22,5 22,5X15X23,5 28,8X16X23,5 12X9X9

Počet nádob [ks] 2 2 2

Kontrola kapacity ✔ ✔ ✔ ✔

Kompletná sada (zapojte a užívajte si) ✔ ✔ ✔ ✔

Vrátane mechanického média ✔ ✔ ✔ ✔

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info