Panel používateľa

Working Dog Diet / Krmivo pre pracujúcich aktívnych psov (aj gravidné a dojčiace suky)

Working Dog Diet / Krmivo pre pracujúcich aktívnych psov (aj gravidné a dojčiace suky)

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

VÝPREDAJ SKLADOM

Vyvinuté pre ťažko pracujúcich a aktívnych psov, príliš chudých psov a tiež pre tehotné a dojčiace fenky.

Varianty produktov

 • 8 € s DPH

8 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: BestBreed

 • Unikátna kombinácia čistých bielkovín a vysoký obsah tuku z nadštandardných, prírodných ingrediencií, pomáha pracovným psom, vrátane tehotných a dojčiacich feniek, získať živiny potrebné pre udržanie kroku z fyzickými a psychickými nárokmi, ktoré su na ne kladené.
 • Vysoký obsah kalórií v strave a nutrične husté granule, pomáhajú príliš chudým psom udržať si alebo pribrať na váhe - a zároveň jesť menej jedla.
 • Vyvážený pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín, vrátane DHA, EPA a kyseliny linolovej, pomáhajú udržovať zdravú pokožku a žiarivú srsť (omega 6:3 vo vyváženom pomere pre optimálny výkon).
 • Prírodné antioxidanty na podporu silného imunitného systému.
 • Best Breed pripláca za zdroj mäsa a tukov, ktoré sú veľmi výživné a pre vášho psa ľahko stráviteľné.
 • Zdraviu prospešná vláknina z repných rezkov, mierne skvasený zdroj rozpustnej a nerozpustnej vlákniny, podporuje zdravý tráviaci trakt a dôsledne tuhú stolicu – aj pri najviac stresujúcich okolnostiach.
 • Glukosamín a zelená morská slávka (perna-canaliculus) prirodzene podporujú správne zdravie kĺbov a spojivového tkaniva. Zelená morská slávka je tiež bohatá na aminokyseliny, chelátové minerály a mastné kyseliny.
 • Zdravý zdroj sacharidov z obilia pochádzajúceho z USA pomáha udržať vysokú úroveň energie.
 • Pre zabezpečenie správnej a bezpečnej výživy vášho psa, Best Breed pripláca za ingrediencie schválené EÚ a prírodné ingrediencie pochádzajúce z USA. Okrem toho Best Breed používa len zdroje bez chemických konzervantov, ryby a kurčatá chované bez hormónov.
 • Best Breed recept na krmivo pre pracovných psov je vyvinutý tak, aby vyhovoval výživovým hodnotám stanovených AAFCO (Americká asociácia pre kontrolu krmív) Profil výživnej potravy pre psov pre všetky životné fázy.

Ingrediencie 

Kuracia múčka, kurací tuk (konzervovaný prírodnou zmesou tokoferolov - vitamín E), ryžová múka, ovos, hnedá ryža, sušené repné rezky, vajcia, múčka zo sumcov, sušené pivné kvasnice, ľanové semeno, prírodná aróma, morská slávka z Nového Zélandu, lecitín, múčka z rias, morská soľ, sleďový olej, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, DL metionín, L-lyzín, glukosamín, kyselina askorbová, vitamín E doplnok, biotín, niacín doplnok, d-pantothenát vápenatý, vitamín acetát, riboflavín doplnok, vitamín B12 doplnok, tiamín mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina citrónová, vitamín D3 doplnok, kyselina listová, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, proteíny zinku, proteíny železa, oxid zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, proteíny mangánu, proteíny medi, oxid manganatý, seleničitan sodný, jodičnan vápenatý

Garantovaná analýza 

Bielkoviny (min.) .............................................22,0%
Tuk (min.) ......................................................12,0%
Vláknina (max.) ................................................3,5%
Vlhkosť (max.) ................................................10,0%

Metabolická energia

4375 kcal / kg alebo 587 Kcal na odmerku ME (metabolizovateľná energia). 

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info