Panel používateľa

Dajana – COUNTRY MIX EXCLUSIVE, králik 500 g / 1500 g, krmivo pre králiky

Dajana – COUNTRY MIX EXCLUSIVE, králik 500 g / 1500 g, krmivo pre králiky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Moderné spracovanie zložiek studenou extrúziou zachováva ich výživovú hodnotu a tiež chuť a vôňu. Krmivá COUNTRY MIX EXCLUSIVE majú do detailu premyslené a vyvážené zloženie, ktoré svojim profilom zodpovedá prirodzenej výžive v prírode. Kombinácia starostlivo vybraných lokálnych surovín, rôznych druhov vlákniny, vitamínov a prírodných antioxidantov posilňuje imunitný systém zvieraťa.

Varianty produktov

  • 2,90 € s DPH

  • 7,90 € s DPH

2,90 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: Dajana

  • exkluzívne kompletné krmivo pre králiky
  • zdroj Omega 3
  • pozitívne pôsobí na tráviaci systém
  • hmotnosť 500 g / 1500 g

Obsiahnutý inulín (rozpustná vláknina) má vďaka svojmu probiotickým efektu pozitívny vplyv na správne fungovanie tráviaceho systému. Tvar, tvrdosť a textúra peliet prispieva k správnemu obrusu zubov. Vôňa a chuť našich krmív podporujeme iba prírodnými zložkami - karotka, jablčná dreň, melasa, pivovarské kvasnice. Vďaka zvýšenému obsahu Omega-3 mastných kyselín, obsiahnutých napríklad v ľanovom semienku, dosiahnete pravidelným podávaním krmiva lesklé a hustej srsti.

COUNTRY MIX RABBIT ďalej obsahuje výťažok z juky (Yucca Schidigera), ktorá je bohatým zdrojom vápnika, fosforu, draslíka, železa a vitamínu A a B. Táto zložka zaisťuje v zažívacom ústrojenstve lepšiu absorpciu živín a redukuje tak plynatosť aj zápach výkalov.

Zloženie

lucerna, lúčne seno, pšenica, ovos, jablková dreň, pšeničné klíčky, ľanové semienko, melasa, sladový kvet, mrkva, pivovarské kvasnice, echinacea, inulín, yucca, beta karotén, rozmarínový extrakt.

Analytické zložky

hrubý proteín 14,5 %, vláknina 22 %, oleje a tuky 2,8 %, popol 5 %, vápnik 0,9 %, fosfor 0,4 %

Nutričné aditíva (1kg)

vitamín A 9.500 IU, vitamín D3 1.700 IU, vitamín C 90 mg, vitamín E 80 mg.

Ako kŕmiť

Krmivo podávajte v dostatočnom množstve podľa veľkosti a počtu chovaných zvierat raz až niekoľkokrát denne. Uistite sa, aby miska nikdy nebola prázdna.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info