Panel používateľa

Ohrievač JK-H 350W

Ohrievač JK-H 350W

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

celo ponorný, vhodný pre sladkú i morskú voducitlivý a spoľahlivý termostat, svetelný indikátor prevádzkyjednoduché a presné nastavenie požadovanej teploty 20-34 ° Ckvalitné a odolné sklo, topná časť s vylepšenou izoláciou

16,60 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Dodávateľ / Výrobca: JK ANIMALS

K zdravému životu akváriových živočíchov a rastlín je nutné udržiavať v akváriu teplotu spravidla medzi 20 až 30 ° C podľa nárokov živočíchov. Na dosiahnutie a udržiavanie tejto teploty Vám ponúkame sklenená celoponorná topítka s príkonom 25 až 350 W. Požadovanú teplotu môžete pohodlne nastaviť na stupnici v rozmedzí od 20 do 34 ° C. Nastavenú teplotu v tolerancii ± 1 ° C udržuje termostat. Súčasťou topítka sú tiež prísavky.

Profesionálny celoponorná akvarijné topítko JK sú vhodné pre sladkovodné i morské akvária. Majú citlivý a spoľahlivý termostat s indikátorom prevádzky. Sú jednoducho nastaviteľná na požadovanú teplotu v rozmedzí od 20 do 34 °C. Ohrievač chráni kvalitné a odolné sklo a jeho topná časť má vylepšenú izoláciu. Topítka JK ANIMALS z rady professional sú skonštruované pre dlhodobé používanie.

Profesionálný akvarijný ohrievač 350 W
celo ponorné, vhodné pre sladkú i morskú vodu
citlivý a spoľahlivý termostat
jednoduché a presné nastavenie požadovanej teploty 20-34 ° C
svetelný indikátor prevádzky
kvalitné a odolné sklo
topná časť s vylepšenou izoláciou
skonštruované pre dlhodobé používanie
záruka 24 mesiacov

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info