Panel používateľa

TURBO FILTER 1500 - 1500 L/h, 22W

TURBO FILTER 1500 - 1500 L/h, 22W

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

TURBO FILTER 1500, Max. do 250-300 l akvária.

36 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Dodávateľ / Výrobca: Aquael

Aquael Turbo Filter 500, 1000, 1500, 2000

- nové TURBO filtre su skonštruované na základe novej rady čerpadiel Aquael Circulator. K dispozícii sú štyri modely: 500, 1000, 1500 a 2000 (čísla popisujú maximálny výkon pre konkrétny model vyjadrený v l / h). V porovnaní s ich predchodcami sú oveľa účinnejšie a s nižšou spotrebou elektrickej energie. To je výsledkom použitia moderných energeticky úsporných motorov a vysoko kvalitného tesnenia inštalovaného v lopatkovej komore - znižuje stratu účinnosti na minimum. Okrem toho dokonale prevzdušňuje vodu - a to aj v hĺbkach, ktoré nie sú vhodné pre iné filtre.

Unikátna kvalita filtrácie - najväčšou výhodou novej rady Turbo filtrov je ich unikátna kvalita filtrácie. Turbo filtre su vybavené kontajnerom vhodným pre každé voľné filtračné médium a hustou penou so starostlivo vybranými vlastnosťami, ktoré zaisťujú efektívnu mechanickú filtráciu a súčasne nevyžadujú príliš časté čistenie. Kontajner je naplnený keramickým filtračným médiom BIOCERAMAX 600 ktoré poskytuje dokonalý podklad pre nitrifikačné baktérie odstraňujúce amoniak a dusitany z vody. Novinkou je možnosť pripojenia kontajnerov v rade - po zakúpení dodatočných modulov, možeme týmto spôsobom zväčšiť objem filtračných náplní podľa potreby (napr. pre husto osadené nádrže). Všetky TURBO filtre sú vybavené plynulou reguláciu výkonu vo forme gombíka ergonomicky inštalovaného na výstupe filtra. www.cichlid.sk

Účinný a tichý - nové Turbo filtre sú ideálnym riešením pre filtráciu a prevzdušňovanie a to ako v malých, stredných aj veľkých nádržiach. Obzvlášť zaujímavý je model Turbo Filter 2000 ktorý je unikátny svojím výkonom a je vhodný aj pre 300L a väčšie akváriá. Použitím keramickej osky je ich prevádzka tichá a s dlhou životnosťou.

Ľahká údržba - vďaka dobre premyslenej stavbe nových čerpadiel je ich prevádzka a údržba veľmi jednoduchá a bez námahy.

- výnimočne vysoký výkon
- obzvlášť účinné prevzdušňovanie vody
- tichý a energeticky úsporný motor
- efektívna mechanická filtrácia
- dvojstupňová biologická filtrácia
- plynulé a pohodlné nastavenie výkonu
- ideálne aj pre veľké nádrže

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info