Panel používateľa

Vodítko Flexi New Neon S lanko 5 m žlté do 12 kg

Vodítko Flexi New Neon S lanko 5 m žlté do 12 kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Flexi New Neon S lanko 5 m žlté do 12 kg

Varianty produktov

  • 11,70 € s DPH

11,70 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: Flexi

New Neon je vynikajúci vodítko, ktoré vďaka reflexným nálepkám a neónovo sfarbeným prvkom vyniká za všetkých poveternostných podmienok.

Reflexné nálepky odráža svetlomety vo vzdialenosti viac ako 150 m. Vďaka neónovo sfarbeným prvkom ste lepšie videní, ste vo väčšom bezpečí! Vy a Váš pes patríte k sebe ako jeden tím! Ľudia Vás uvidia už z diaľky. Vylepšený brzdový systém s krátkym zdvihom umožňuje viac kontroly. Možno pridať (od veľkosti S) aj Multi Box pre ukladanie maškŕt či sáčkov. Rodinná firma flexi vyrába výhradne na území Nemecka.

V závode v Bargteheide pri Hamburgu vzniká všetko, počnúc návrhom až po výrobu vysoko kvalitných vodítok - Made in Germany. Firma flexi je vynálezcom samonavíjacieho vodítka a jednotkou na svetovom trhu, exportuje do viac ako 90 krajín sveta.
Originálne samonavíjacie vodítka flexi sa vyznačujú patentovaným, po technickej stránke najmodernejším pružinovým systémom a komfortným ovládaním. Sú vyrábané z vysoko kvalitných materiálov, exkluzívne manuálne spracovaná a zostavená. Vodítka prechádza pred expedíciou mnohými kontrolami kvality.

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info