Panel používateľa

Dajana - COUNTRY MIX EXCLUSIVE, králik junior 500 g / 1000 g, krmivo pre králiky

Dajana - COUNTRY MIX EXCLUSIVE, králik junior 500 g / 1000 g, krmivo pre králiky

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Moderné spracovanie zložiek studenou extrúziou zachováva ich výživovú hodnotu a tiež chuť a vôňu. Krmivá COUNTRY MIX EXCLUSIVE majú do detailu premyslené a vyvážené zloženie, ktoré svojím profilom zodpovedajú prirodzenej výžive v prírode. Kombinácie starostlivo vybraných lokálnych surovín, rôznych druhov vlákniny, vitamínov a prírodných antioxidantov posilňuje imunitný systém zvieraťa.

Varianty produktov

  • 2,90 € s DPH

  • 5 € s DPH

2,90 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: Dajana

  • exkluzívne kompletné krmivo pre králiky do 8 mesiacov veku
  • zdroj Omega 3
  • pozitívne pôsobí na tráviaci systém
  • hmotnosť 500 g / 1000 g

Zloženie COUNTRY MIX RABBIT JUNIOR je prispôsobené mladému organismu zvieraťa. Zvýšený obsah bielkovín a tukov spolu s pridanými pivovarskými kvasnicami zaisťuje správny vývoj, vývin aj rast.

Obsiahnutý inulín (rozpustná vláknina) má vďaka svojmu probiotickému efektu pozitívny vplyv na správne fungovanie tráviaceho systému. Tvar, tvrdosť a textúra granulí prispieva k správnemu obrusu zubov. Vôňu a chuť našich krmív podporujeme iba prírodnými zložkami - karotka, jablčná dreň, melasa, pivovarské kvasnice. Vďaka zvýšenému obsahu Omega-3 mastných kyselín, obsiahnutých napríklad v ľanovom semiačku, dosiahnete pravidelným podávaním krmiva lesklú a hustú srsť.

COUNTRY MIX RABBIT JUNIOR EXCLUSIVE ďalej obsahuje výťažok z juky (Yucca Schidigera), ktorá je bohatým zdrojom vápniku, fosforu, draslíka, železa a vitamínu A a B. Táto zložka zaisťuje v tráviacom systéme lepšiu absorbciu živín a redukuje tak plynatosť i zápach výkalov.

Zloženie

lucerna, lúčné seno, pšeničné klíčky, pšenica, sladový kvet, slnečnica, ovos, jablková dreň, kukurica, ľanové semienko, echinacea, mrkva, pivovarské kvasnice, melasa, inulín, yucca, beta karotén, rozmarínový extrakt.

Analytické zložky

hrubý proteín 16 %, vláknina 20 %, oleje a tuky 3,5 %, popol 4,3 %, vápnik 0,8 %, fosfor 0,4 %

Nutričné aditíva (1 kg)

Vitamín A 9.000 IU, vitamín D3 1.700 IU, vitamín C 90 mg, vitamín E 80 mg.

Ako kŕmiť

Krmivo podávajte v dostatočnom množstve podľa veľkosti a počtu chovaných zvierat raz až niekoľkokrát denne. Uistite sa, aby miska nikdy nebola prázdna.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info