Panel používateľa

Dajana - COUNTRY MIX EXCLUSIVE, morča 500 g /1500 g, krmivo pre morčatá

Dajana - COUNTRY MIX EXCLUSIVE, morča 500 g /1500 g, krmivo pre morčatá

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Moderné spracovanie zložiek studenou extrúziou zachováva ich výživovú hodnotu a tiež chuť a vôňu. Krmivá COUNTRY MIX EXCLUSIVE majú do detailu premyslené a vyvážené zloženie, ktoré svojím profilom zodpovedajú prirodzenej výžive v prírode. Kombinácie starostlivo vybraných lokálnych surovín, rôznych druhov vlákniny, vitamínov a prírodných antioxidantov posilňuje imunitný systém zvieraťa. Obsiahnutý inulín (rozpustná vláknina) má vďaka svojmu probiotickému efektu pozitívny vplyv na správne fungovanie tráviaceho systému.

Varianty produktov

  • 2,90 € s DPH

  • 7,90 € s DPH

2,90 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: Dajana

  • exkluzívne kompletné krmivo pre morčatá
  • zdroj Omega 3
  • pozitívne pôsobí na tráviaci systém
  • hmotnosť 500 g / 1500 g

Tvar, tvrdosť a textúra peliet prispieva k správnemu obrusu zubov. Vôňu a chuť našich krmív podporujeme iba prírodnými zložkami – jablečná dreň, melasa, šípky.Vďaka zvýšenému obsahu Omega-3 mastných kyselín, obsiahnutých napríklad v ľanovom semiačku, dosiahnete pravidelným podávaním krmiva lesklú a hustú srsť. COUNTRY MIX GUINEA PIG ďalej obsahuje výťažok z juky (Yucca Schidigera), ktorá je bohatým zdrojom vápnika, fosforu, draslíka, železa a vitamínu A a B. Táto zložka zaisťuje v tráviacom trakte lepšiu absorbciu živín a redukuje tak plynatosť i zápach výkalov.

Zloženie

lúčne seno, pšenica, jablčná dreň, pšeničné otruby, sója, slnečnica, šípky, melasa, chlorid sodný, inulín, yucca, beta karotén, rozmarýnový extrakt.

Analytické zložky

hrubý proteín 14 %, vláknina 25,5 %, oleje a tuky 2,4 %, popol 1,7 %, vápnik 0,8 %, fosfor 0,5 %

Nutričné aditíva (1kg)

Vitamín A 9.000 IU, vitamín D3 1.700 IU, vitamín C 500 mg, Vitamín E 150 mg.

Ako kŕmiť

Krmivo podávajte v dostatočnom množstve podla velkosti a počtu chovaných zvierat jeden až niekoľkokrát denne. Uistite sa, aby miska nikdy nebola prázdna.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info