Panel používateľa

BonaCibo Puppy Lamb & Rice

BonaCibo Puppy Lamb & Rice

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Pre šteniatka všetkých plemien do veku 12 mesiacov

Varianty produktov

  • 10,51 € s DPH

  • 50,81 € s DPH

10,51 € s DPH

Dodávateľ / Výrobca: BonaCibo

Pre šteniatka všetkých plemien do veku 12 mesiacov

BonaCibo Puppy Lamb & Rice je formulované a vyrobené v optimálnej rovnováhe medzi bielkovinami, tukmi a uhľohydrátmi, ktoré zabezpečujú zdravý rast zlepšením metabolizmu a vývoj kostí v tele. Je ideálne pre šteniatka, ktoré uprednostňujú lahodnú chuť jahniat a tiež šteniatka s citlivým trávením.

Zdravý vývojový rast 

BonaCibo Puppy Lamb & Rice je formulované s vyváženým pomerom bielkovín a tukov na udržanie zdravého rastu a ideálny metabolizmus pre dlhý život. Optimálna rovnováha minerálov tiež udržiava vynikajúci rast kostí a vývoj.

Starostlivosť o trávenie 

Použitie vysoko stráviteľných prísad a jemné procesy varenia, krmivu BonaCibo Puppy Lamb & Rice zabezpečuje maximálnu stráviteľnosť a je ideálny pre šteniatka s citlivosťou na kuracie mäso.

Starostlivosť o srsť

BonaCibo Puppy Lamb & Rice obsahuje obohatenú zmes vitamínov, aminokyselín a správnu rovnováhu omega-6, omega-3 pomer mastných kyselín na podporu zdravej kože a lesklú srsť.

Imúnna starostlivosť

BonaCibo Puppy Lamb & Rice obsahuje prírodné prebiotické vlákna, ktoré podporujú rast prospešných baktérií a znižujú patogénne kmene, čím podporujú imunitu a optimalizáciu trávenia.

Kĺbová starostlivosť

Prírodný derivát glukósamínu a chondroitínu je prospešný na udržanie zdravých chrupaviek a aby sa zabezpečili pružné a zdravé kĺby.

Vyvážená úroveň vitamínov a minerálov

Vitamíny a minerály sú v optimálnej úrovni a sú zahrnuté do podpory metabolizmu a zabezpečujú trvalú energiu.
Dôležité stopové minerály sú zahrnuté do foriem, ktoré sú ľahko absorbované a používané v tele, na podporu silného a zdravého vývoja kostí.

Starostlivosť počas gravidity

Vysoko stráviteľný proteín a vyvážené aminokyseliny znamenajú, že Bonacibo Puppy Lamb & Rice je ideálnym krmivom pre gravidné dámy, na optimalizáciu pôrodnej hmotnosti a imunitu pre šteniatka.

Laktačná starostlivosti

Kŕmením BonaCibo Puppy Lamb & Rice počas laktačného obdobia, matka spĺňa vysoké potreby na kvalitné mlieko, ktoré obsahuje esenciálne mastné kyseliny pre zdravý rast a minerály pre správny vývoj kostí.

 

ZLOŽENIE

Dehydrované jahňacie a hovädzie bielkoviny, dehydrovaný vykostený jahňací proteín , baldo ryža , kukuričný škrob, kurací tuk, hrášok, sardely, sušené kvasnice, ančovičky, rohovník, nukleotidové kvasinky proteín, sušená repná dužina, minerály, prebiotický mannanový oligosacharid, morské riasy, čučoriedkový prášok, extrakt z juky, psyllium, extrakt z nechtíka lekárskeho...

ANALYTICKÉ ZLOŽKY

Obsah bielkovín 30%
Obsah tuku 15%
Popol 8%
Vláknina 2,2%
Omega-6 3,6%
Omega 3 0,75%

DOPLNKOVÉ LÁTKY

Vitamín A 30 000 IU/kg
Vitamín D3 1 800 IU/kg
Vitamín E 480 mg/kg
Vitamín C 240 mg/kg
Niacín 24 mg/kg
Meď (ako síran) 15 mg/kg
Zinok (ako síran) 80 mg/kg
Zinok (ako chelát) 20 mg/kg
Mangán (ako síran) 27 mg/kg
Selén (ako selenit) 0,26 mg/kg
Glokosamín 1 000 mg/kg
Chondroitín 700 mg/kg

Nový komentár

* (Povinné)

Výhradný dovoz krmiva

☺SPOKOJNÍ☺ CHOVATELIA

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info